Skip to main content

Foto’s van de Van der Valk week mega primeur! Safari Suite!

Lang verwacht en nu is het zover!
We hebben de foto’s van de unieke en bovenal spiksplinter-nieuwe Safari Suite van Van der Valk Theatherhotel Almelo!
Stap in de wereld van luxe en Afrikaanse sferen… A.s. woensdag avond (12 oktober) biedt u mee op deze unieke suite vanaf €1,-!*

Wil je alvast een sneakpreview van deze kamer? Ontdek het hier!

safari-suite-van-der-valk-theaterhotel-almelo_suite-overview

safari-suite-van-der-valk-theaterhotel-almelo_living

Deze ruime suite van 45m2 is ingericht in een uniek Afrikaanse stijl. Voel de natuurlijke materialen en laat je inspireren door de safari tinten.

safari-suite-van-der-valk-theaterhotel-almelo_zitje-leeuw

safari-suite-van-der-valk-theaterhotel-almelo_badkamer

safari-suite-van-der-valk-theaterhotel-almelo_whirlpool

en ontspan daarna bij de sfeervolle haard….

safari-suite-van-der-valk-theaterhotel-almelo_haard

Deze suite is voorzien van een balkon, waar u geniet van een prachtig uitzicht.

safari-suite-van-der-valk-theaterhotel-almelo_uitzicht-balko

Aanstaande woensdag avond 12 oktober is deze suite de mega primeur op hotelkamerveiling.nl.
Dan bied je namelijk mee vanaf slechts €1,-!*

Wil je niets missen van deze week? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!

Hotelkamer? Eerst even bieden!
Hotelkamerveiling.nl

*Excl. veilingkosten

Deel het met jouw vrienden!